Предавање „Безбедност деце на интернету“ и уручење награде Анђели Стојановић

19.02.2018.

print rss
Предавање „Безбедност деце на интернету“ и уручење награде Анђели Стојановић

Фондација Тијана Јурић обележила је Дан сигурнијег интернета (6. фебруар) низом активности од којих је једна била наградни ликовни конкурс „Дизајнирај плакат“. Ова активност била је намењена ученицима виших разреда основних школа у Србији. Тема конкурса је била да се уради плакат који би асоцирао на „Безбедност на интернету“.

У конкуренцији од преко 300 радова из целе Србије стручни жири је најбољим прогласио рад наше ученице Анђеле Стојановић из одељења 8-4.

predavanje bezbednost dece na internetu 1

Анђелин плакат ће Фондација користити током целе године као официјелни плакат за њихову едукацију „Безбедност деце на интернету“.

У понедељак 12. фебруара у нашој школи је Фондација организовала предавање за ученике седмог и осмог разреда „Безбедност деце на интернету“. Том приликом је Анђели Стојановић уручена награда.

predavanje bezbednost dece na internetu 2

predavanje bezbednost dece na internetu 3